icon

Snapchat

10.62.1.0 Beta için Android

4.2

594

Gününüzü resimlerle paylaşın

162.6M

Bu uygulamayı oyla

Snapchat arkadaşlarınızla, gördükten sonra tamamen kaybolacak ve telefondan silinecek fotoğrafları kullanarak iletişim kurmanızı sağlayacak bir uygulamadır.

Uygulamanın çalışma şekli çok basittir: Bir resim çekin, istiyorsanız bu resme bir metin ekleyin, resmin görünebileceği süreyi seçin ve istediğiniz kişiye gönderin. Bu kadar basit.

Alıcı resmi göreceği için bir güvenlik önlemi olarak onunda bu uygulamadan yüklemesi gerekmektedir. Eğre alıcı resmin ekran görüntüsünü alırsa, siz bir uyarı alacaksınız. Böylelikle gönderdiğiniz resmin kaydedilip kaydedilmediğini bileceksiniz.

Snapchatin asıl amacı, tahmin edebileceğiniz gibi az sayıda kişiye müstehcen fotoğraflar göndermektir. Neden? Çünkü bu şekilde alıcı resmi görebilir ancak kaydedemez ya da ekran görüntüsü almaya çalışırsa haberiniz olur.

Snapchat arkadaşlarınızla görsel olarak kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır. Günün sonunda kendinizi anlatmak için bir sürü mesaj göndermek yerine neden tek bir resim kullanmıyorsunuz?
X